VÝZVA. Projekt Staráme sa: Spoločne pomôžme slovenskej rodine na Zemplíne, aby…

Pozdravujeme, priatelia! Určite si veľmi dobre spomínate na jeseň a predvianočné obdobie 2021, kedy sme spoločne pomohli Paťke a jej dcérke Viktorke z okresu Revúca palivovým drevom a postarali sa tak o to, aby vo svojom skromnom príbytku nezamrzli na kosť.

Bolo to niečo famózne, čo sa nám spoločnými silami na dvakrát podarilo TUTU.

Kamaráti, dnes pred nami stojí rovnaká výzva, a to v rodine zo Zemplína, kde sa v jednom domčeku skromne túli päť duší. Mama Veronika a jej štyri deti: Emka, Lianka, Samko a maličký Dávidko. O deti je vzorne postarané, majú všetko, čo potrebujú, sú slušne vychované, skromné a šikovné, no v domácnosti cítiť, že ju ťahá iba ženská ruka, ruka jedného rodiča, a aj to z chabých dávok od štátu. 

Veronika by rada šla do nejakej práce, väzí to však na tom, kto a kde by sa postaral o deti. Jednoducho povedané, situácia je taká, že „ani z voza, ani na voz“ a Veronika stráca nádej. Preto sme sa rozhodli, že zasiahneme a opäť sa pokúsime o zázrak, ktorý sa nám už raz podaril.

Na to však potrebujeme aj VAŠU pomoc, a preto spúšťame túto mimoriadnu výzvu, ktorej cieľom bude zabezpečenie palivového dreva tejto rodinke z okresu Humenné.

Pomôcť môžete dvojako… Buď samotným palivovým drevom a briketami alebo dobrovoľným príspevkom, za ktorý drevo kúpime SK7665000000000020148117 a do správy pre príjemcu napíšte: PSS – drevo.

Ďakujeme za každý jeden cent, ktorý sa premení na teplo domova pre túto slobodnú matku a jej štyri deti. Pevne veríme, že sa nám to SPOLOČNE podarí!

V prípade akýchkoľvek otázok nás pokojne kontaktujte na maile staramesa@sho.sk

Vaše Slovenské Hnutie Obrody. 

————————

Prečítajte si tiež: FOTO: Náš sociálny aktivizmus je aj o vytváraní voľnočasových aktivít pre deti. Veď posúďte sami

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds