FOTO. Projekt Staráme sa: Predtým, než odbijú posledné hodiny tohto roka…

Dámy a páni. Predtým, než odbijú posledné hodiny tohto roka, vráťme sa ešte k posledným Vianociam v okrese Partizánske.

Tu sme spoločne s ľuďmi dobrého srdca starým rodičom a ich vnučkám zabezpečili kurivo na celú zimnú sezónu TU. Taktiež sme v tejto rodine strávili predvianočné chvíle a urobili program pre Katku a Emku, keď sme s nimi zdobili vianočný stromček TU.

A v neposlednom rade sme hlavne vďaka Evke, Danke a Ivetke z okresu Rimavská Sobota priniesli štyrom Slovákom v núdzi kopu potravín a aj darčeky od rimavskosobtského Ježiška. Svojou „troškou“ prispela aj naša kolegyňa Evka, ktorá nielen do tejto rodiny zabezpečila pravý slovenský med zo Záhoria.

Ďakujeme, dobrí ľudia. Spoločne píšeme úprimný a nezištný príbeh pomoci slovenským rodinám v tiesni už od roku 2011.

Pamätajte na náš úspešný projekt aj v nastávajúcom roku, kedy nám môžete pomôcť pomáhať aj prostredníctvom poukázaním dvoch alebo troch percent z vašej dane TU. Ďakujeme.

Autor článku Pavol Poprocký je splnomocnenec SHO pre projekt Staráme sa.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Ďalšej rodine sme pomohli postaviť sa na nohy. Aj vďaka vám, kamaráti

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds