Projekt Staráme sa. Humenné: Aj Alexander Székely sa rozhodol pomáhať rodinám v núdzi. Skvelé

Našej januárovej pomoci sa dočkala aj mama Veronika zo Zemplína, ktorá sa sama stará o štyri deťúrence (dve boli v čase našej návštevy v škole).

Pomoc rodinke zrealizoval kolega Alexander Székely, ktorý ponuku nezištne pomáhať ľuďom v núdzi v našom sociálnom projekte prijal bez zbytočných rečí a z jeho rozhodnutia mal radosť aj malý Dávidko z Humenného, ktorého náš Šani báči ponosil na pleciach…

Ďakujeme, priatelia, že nám pomáhate pomáhať.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

———————–

FOTO. Projekt Staráme sa: Vitamínové bomby odovzdané. Kapusta a aj jablká z Hornej Nitry

———————–

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds