FOTO. Projekt Staráme sa: Aj vďaka našej pomoci dosahujú deti v škole výborné výsledky

Dámy a páni. Pamätáte si na výjazd, keď sme Karinke a Jankovi od Lučenca odovzdali školské pomôcky, aby sa im ľahšie začínalo v novom školskom roku 2022/2023? TU

Tak sa teda pozrime, ako sa nám všetkým naša pomoc zúročila: JANKO – čisté jednotky a KARINKA – skoro čisté, až na jednu dvojku.

Myslíme si, že toto nepotrebuje komentár, iba obrovskú pochvalu pre deti a hlavne pre mamu Danku, ktorá sa im obetavo venuje vo dne v noci. Aj toto je tiež dôkazom toho, že naša pomoc je správna a že spoločne pomáhame takým rodičom, ktorí sa naozaj chcú postaviť na nohy a pre svoje deti chcú len to najlepšie bez ohľadu na nepriaznivú situáciu, v ktorej sa ocitli.

Tak to má byť a takí ľudia si zaslúžia našu pomocnú ruku. Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať.   

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa. Humenné: Aj Alexander Székely sa rozhodol pomáhať rodinám v núdzi. Skvelé

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

 

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds