FOTO. Projekt Staráme sa: Rodinám pomáhame aj v Trnave, Čadci, Strážskom a Lučenci

Dámy a páni! Vďaka nášmu sociálnemu projektu Staráme sa pomáhame v rôznych regiónoch našej otčiny.

V druhej polovici októbra sme pomohli rodinám aj v okresoch Trnava, Čadca, Lučenec a aj v meste Strážske. Tam, kde zlyháva systém, nastupujeme my, aktivisti sociálni a proslovenskí.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO: Aj rodiny v okresoch Komárno, Nové Zámky a Levice sa môžu na nás spoľahnúť

————————

Strážske

Okres Čadca

Okres Lučenec

Okres Trnava

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds