VIDEO: Zbabelec Hamran neprišiel medzi rozumných a zodpovedných ľudí do Martina

Písal sa 1. november 2021 a v Martine opäť viali vlajky bieleho dvojkríža. Hrdo a slobodne, bez ohľadu na Mikasove farbičky! Tak, ako sme sľúbili.

Dámy a páni! Sviečky slobody sa stali realitou. Ďakujeme všetkým účastníkom za úžasný podvečer. Hrdý a dôstojný sprievod od OC Galéria na Národný cintorín.

AVŠAK! Bez účasti covidového kolaboranta dočasného pána… Hamrana, šéfa polície, ktorého sme na podujatie pozývali TU. Ale čo iné čakať od „slušného“ zbabelca.

Kamaráti. Najbližšie sa stretneme v Novom Meste nad Váhom. Podrobnosti uverejníme už čoskoro. 🙂

————————

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký naložil ministerke kultúry Milanovej: Mohla radšej ďalej spať!

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds