FOTO. Projekt Staráme sa: Opäť sme podali pomocnú ruku. Tentokrát v okrese Partizánske

Majka momentálne neprežíva najlepšie obdobie života. Jej milovanému bratovi totiž diagnostikovali ťažkú chorobu a zdravie zrádza aj ju.

Ťažko sa počúvali zlé správy, ktoré sa nám na našej nedeľnej návšteve dostali do uší. Život vie byť poriadne krutý a s Majkou sa rozhodne nemazná.

Aj napriek tomu, že potraviny, drogériový tovar, oblečenie, knižky, či hračky neodstránia trápenie, sme radi, že sme opäť mohli pomôcť aj takto. A nielen takto, ale Majku sme povzbudili a ubezpečili, že všetko dobre dopadne, len je potrebné v to DOBRO veriť.

Fúknime mu do plachiet, pomodlime sa za to, aby sa v prípade Majky a jej rodiny všetko na dobré obrátilo. Doprajte ľuďom DOBRO…

Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať.  

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: V okrese Veľký Krtíš pomáhame Milanovi, ktorý sa stará o 5 detí

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds