FOTO. Projekt Staráme sa: Spoločne rozdávame radosť a pozitívnu energiu aj vo Fiľakove

Dámy a páni! Výzva pre deti v našom projekte dorazila aj do juhoslovenského mesta Fiľakovo.

Tu sa z nej potešila malá Sofinka a Matiasko. Náš kolega Pavol Skýpala im nachystal poriadne balíky. A pravdaže, nezabudol ani na nákup, ktorý mladej rodinke z Novohradu určite pomôže.

Ďakujeme, že spoločne s nami rozdávate radosť.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO: Náš sociálny aktivizmus je aj o vytváraní voľnočasových aktivít pre deti. Veď posúďte sami

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds