VIDEO. Katarína Boková reaguje: Po vydarenom 1. máji bude nasledovať úspešný 8. máj

Dámy a páni! Pozrite si aktuálne video Kataríny Bokovej, v ktorom hodnotí prvomájové popoludnie v Bratislave a prezradí vám aj čo to z našich pripravovaných pouličných aktivít.

V sobotu 8. mája tomu bude rok, čo sme začali podporovať a organizovať pouličné aktivity v uliciach a na námestiach slovenských miest, s cieľom oslobodiť Slovensko od vládnych darebákov Igora Matoviča TU.

Výročie oslávime, ako inak, v uliciach slovenských miest! Aj naďalej ideme po nich ako po údenom! Náš cieľ? Zvrhnutie vlády okolo Matoviča a postaviť covidových zločincov pred obnovené vojenské súdy TU!

Jednoducho: Covidoví zločinci okolo Matoviča majú smolu. Ulice budú naše! 

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Sviatok práce: Slováci oslávili 1. máj vlasteneckou prechádzkou v uliciach Bratislavy

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds