FOTO. Projekt Staráme sa: Peter z Poltára venoval do nášho projektu pomoci stavebný materiál

Kamaráti! Hlásime sa od Lučenca. Aj tu pomáhajú spoločne s nami dobrosrdeční Slováci.

Naposledy aj Peter z Poltára, ktorý venoval mame s dvomi deťmi stavebný materiál potrebný k zveľaďovaniu ich skromného príbytku. Okrem jeho odvozu sme prostredníctvom nášho kolegu Pavla Skýpalu, zabezpečili aj nákup, ktorý nielenže potešil, ale určite aj pomohol.

Pomáhajte aj VY spoločne s nami! Napríklad cez prebiehajúcu výzvu projektu Staráme sa HURÁ DO ŠKOLY!, do ktorej sa stále môžete zapojiť TU.

Ďakujeme, že spoločne s nami pomáhate Slovákom v tiesni.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Školské pomôcky, ovocie a aj zeleninu sme odovzdali deťom v Humennom

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds