VIDEO: Ľudia SHO reagujú na protiprávny policajný zásah proti členovi predsedníctva nášho hnutia

Písal sa 1. september 2022 a ľudia Slovenského Hnutia Obrody oslavovali 30. výročie prijatia Ústavy Slovenskej republiky.

Pokojná oslava prebiehala pred Prezidentským palácom v Bratislave, kde náš kolega Pavol Poprocký symbolicky, do oka reťaze na bráne Prezidentského paláca, pripol atrapu pút na znak toho, aký osud čaká na agentku cudzích síl Čaputovú.

Na tento akt škandalózne a protiprávne zareagovali tam prítomní policajti. Čo sa dialo následne, sa dozviete v zdieľanom videu.

—————————

Prečítajte si tiež: POZVÁNKA na buntáciu rozhlasovú: Aj o neoprávnenom zásahu policajtov proti Pavlovi Poprockému

—————————

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds