FOTO. Projekt Staráme sa: V okrese Veľký Krtíš pomáhame Milanovi, ktorý sa stará o 5 detí

Kamaráti. Napravo na fotke (pod článkom) je pán Milan. Milan sa sám stará o 5 detí.

Predtým, než sa mu vážne zhoršil zdravotný stav, poctivo pracoval a živil celú rodinu tak, ako sa na hlavu rodiny patrí. Život je však nevyspytateľný a dnes je odkázaný na našu pomoc, ktorú jemu a jeho deťom pravidelne poskytujeme v rôznej podobe.

Náš kolega Alexander Kakoš do rodiny zaniesol aj základné potraviny. Ďakujeme, dámy a páni, že nám pomáhate pomáhať.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: A opäť tiekla krv. Vlasteneckú kvapku krvi SHO zdobí aj pravidelnosť

————————-

Zdroj fotky: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds