SHO: V súvislosti s výročím vraždy dvoch mladých ľudí sa Róbert Švec obul do liberálnych novinárov

Je nehanebné ako manipulatívna liberálna propaganda zneužíva výročie vraždy dvoch mladých ľudí na šírenie netolerancie a nevraživosti voči ľuďom s iným názorom.

To čo predvádzajú v týchto chvíľach liberálne médiá na Slovensku je mediálna onánia obludných až nechutných rozmerov.

Opäť pripomínam liberálnym novinárom, že novinári nie sú posvätné kravy. Aj pre nich platia spoločenské zásady, normy správania, slušnosti a zákony.

Liberálni novinári vyplakávajú, že sú často terčom „nenávistných“ prejavov a podobne. Ale páni novinári, zamyslite sa nad svojou špinavou prácou, ako často a vedome ničíte svojimi článkami životy bežných občanov, ktorí sa „dopustili“ toho, že verejne prezentujú iný názor na vývoj na Slovensku a vo svete, aký pretláčate vy a vaši mecenáši, ktorí vás platia!

Zamyslite sa nad tým, že to čo stvárate nie je novinárčina, nie je objektívne informovanie, ale tupá liberálna propaganda s cieľom manipulovať myslenie Slovákov.

Vy hovoríte o slobode a demokracii? Vy, ktorí každý deň šliapete po slobode a demokracii!? Že sa nehanbíte. Vy, ktorí iný názor ako je ten váš ihneď označíte za konšpiráciu, hoax, ruskú propagandu!? Vy máte od poctivej novinárčiny asi tak ďaleko ako ja od úspešného automechanika.

Budeme sa na vás aj naďalej škaredo pozerať, budeme vás aj naďalej konfrontovať s vaším nečestným konaním a aj vás budeme za vaše protispoločenské konanie brať na zodpovednosť.

Nie ste posvätné kravy a my sa postaráme o to, že na Slovensku nimi ani nikdy nebudete!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: POZVÁNKA do Dubnice nad Váhom: Chceme mier. STOP vojne! Sme proti zbrojeniu

—————————

Zdroj obrázku: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds