FOTO. Projekt Staráme sa: Veľká noc v okrese Trnava sa niesla aj v duchu pomoci…

Dámy a páni! Pomáhali sme aj na slovenskom západe, v okrese Trnava. Ocinovi Edovi, ktorý sa sám stará o dve deti sme taktiež pomohli s veľkonočným nákupom.

Doň naša obetavá kolegyňa Evka Bányiová zahrnula aj poctivé slovenské výrobky zo záhoráckych gazdovstiev.

Naše a vaše dobrovoľné príspevky teda pomáhajú rovno dvakrát! Prioritne slovenským rodinám v núdzi a sekundárne slovenským prvovýrobcom, pestovateľom a chovateľom, ktorých zase podporujeme tým, že nakupujeme práve od nich…

Pomáhajme si, Slováci! Je to žiaduce a správne.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Veľkonočná pomoc dorazila aj do rodín v Strážskom a v okrese Veľký Krtíš

————————-

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds