FOTO. Projekt Staráme sa: Veľkonočnú pomoc sme odovzdali aj v okresoch Lučenec a Nitra

Dámy a páni! Naša ďalšia veľkonočná pomoc slovenským rodinám v núdzi dopadla na výbornú.

Karinka a Janko z okresu Lučenec vám, drahí podporovatelia, posielajú takéto úsmevy (na fotke pod článkom). To je totiž presne to, čo našou pomocou spôsobujeme.

Veľkonočnou pomocou s potravinami a aj obedmi z reštaurácie Nitrawa Pub sme pomohli aj v rodine v obci Zbehy, v okrese Nitra, v ktorej v skromných podmienkach vyrastajú dvaja junáci slovenskí – Denis a René, z ktorých (ako môžete aj na fotke vidieť) René žne úspechy vo futbale.

A to vidíte iba zlomok medailí a ukoristených súťažných pohárov (na fotke pod článkom). Aj v takejto rodine pomáhame. Kde prebýva úspech, ktorý musíme podporovať a spoločne aj podporujeme.

Prečítajte si tiež: Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: VÝZVA: Veľká noc v projekte Staráme sa. Ďakujeme, že spoločne s nami pomáhate Slovákom

————————-

Okres Lučenec:

Okres Nitra:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds