Projekt Staráme sa: Veľkonočná pomoc dorazila aj do rodín v Strážskom a v okrese Veľký Krtíš

Kamaráti. Veľkonočná pomoc v našom sociálnom projekte úspešne pokračuje.

Počas Bielej soboty sme pomohli veľkonočným nákupom aj mame Maťke a jej dvom deťom, Nelke a Samkovi z mesta Strážske.

A veľkonočná nedeľa bola požehnaná aj na slovensko-maďarskej hranici, v Slovenských Ďarmotách. Sem sa nám, po istom čase, opäť podarilo zaniesť nákup potravín, z ktorých väčšina skončila vo veľkonočnom zemiakovom šaláte. Okrem toho sme „detvákom“, o ktoré sa sám stará chorý otec Milan, zaniesli aj hodnotnú literatúru na čítanie.

Touto cestou ďakujeme ak Klubu na podporu včiel z Nitry, ktorý slovenským rodinám v núdzi venoval niekoľko pohárov poctivého medu z našich lúk, plání a lesov. Aj toto je dôkaz o tom, že kto chce, ten pomôže aj tým „málom“, ktorým môže. Ďakujeme veľmi pekne za kvalitný slovenský med.

Vo veľkonočnej pomoci budeme pokračovať ešte aj tento týždeň. Slováci Slovákom.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Aj kysucké dievčatá sa dočkali prekvapení s veľkonočnou tematikou

————————-

Strážske

Slovenské Ďarmoty

Kvalitný med slovenský. 🙂

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds