Majú Slováci právo označovať okupantov z Úradu vlády SR a Prezidentského paláca za zločincov?

Už nepochybujem o tom, že vládni zločinci na Slovensku chcú úmyselne vtiahnuť Slovensko do vojnového konfliktu a vystaviť našu vlasť vojenským operáciám, na ktoré doplatia slovenské deti, ženy, dôchodcovia… a v konečne dôsledku celý náš štát. Áno, to je ich úloha, ktorá im bola zadaná a oni ju úspešne plnia.

Po vyhláseniach zločinca Hegera, ktorý po darovaní systému S-300 zvažuje poslať ukrajinskej vláde aj húfnice, sa ozval ďalší zločinec a vojnový štváč Mikulec, ktorý vyhlásil, že Slovensko by mohlo Ukrajine poslať aj stíhačky MiG-29.

Úrad vlády ako aj slovenský Prezidentský palác okupujú nebezpečné neslovenské elementy, ktoré škodia záujmom štátu slovenského a ohrozujú mier pod Tatrami!

Ľud slovenský má plné morálne a aj ústavné právo označovať okupantov Úradu vlády SR a aj Prezidentského paláca za vlastizradcov, agentov cudzích záujmov, zločincov, vojnových štváčov… A budeme v tom aktívne pokračovať!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec reaguje na slová štváča Hegera, že východné Slovensko bude prosperovať vtedy, keď…

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Mikinu víťazov si môžete objednať TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná najmä pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds