FOTO. Projekt Staráme sa: Slováci Slovákom. Aj deti v Trenčianskom kraji sa potešili knihám a…

Mesiac marec, ktorý sa v našom projekte niesol v duchu kníh, ktoré sme venovali hlavne našim deťom, je nenávratne preč.

Knihy sme venovali aj deťom v Trenčianskych Tepliciach. Tým naša kolegyňa Erika Löbbová, ktorej sme v minulosti taktiež pomáhali a pomohli cez náš úspešný projekt, okrem kníh podarovala aj ďalšie užitočné veci, ktorými urobila radosť.

Adamkovi drevené pexeso a Alžbetke kolieskové korčule s chráničmi, po ktorých túžila!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Aj deti v okresoch Nitra, Komárno, Nové Zámky a Levice sme obdarovali…

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds