FOTO. Projekt Staráme sa: Vlastenecká kvapka krvi SHO tečie pravidelne…

Kamaráti. Pavol Poprocký svoje meniny oslávil aj dobrým skutkom.

Meniny. Dnes mám vraj meniny. Pripomínate mi to milými pozdravmi už od rána. Ďakujem, veľmi si to vážim. Vo svojich vinšoch mi prajete zdravie, šťastie a lásku. A vraj ich mám dobre osláviť. Najlepšie nejakým prípitkom. 🙂

Ja som ich už však oslávil. Mojím 38. odberom. To je pre mňa oslava zdravia, ktoré mám, šťastia, ktoré pri darovaní prežívam a lásky, ktorú mojou krvou dávam.

Nielen všetkým Petrom, Pavlom a Petrám prajem len to najlepšie, ale všetkým. Bez ohľadu na to, kto má v kalendári v daný deň svoje meno. Lebo tak by to malo byť a pevne verím, že raz si ľudia budú priať len to najlepšie a pomáhať si navzájom každý boží deň.

Skonštatoval Pavol Poprocký, člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Naša adresná pomoc zavítala aj do okresu Partizánske

————————

Pavol Poprocký počas 38. odberu najvzácnejšej tekutiny. Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–  

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds