FOTO. Projekt Staráme sa: Naša januárová pomoc zavítala aj do Trenčianskeho kraja

Prvý mesiac v roku 2022 sa síce chýli ku svojmu koncu, no naša pravidelná pomoc v ňom ešte nekončí!

A aj preto sa s vami delíme o túto fotku (pod článkom) z Trenčianskych Teplíc, kde sa spoločne s nami opäť úspešne starala aj Stará mama (firma).

Radosť sme spoločne urobili veľkú. Veď o to v našom sociálnom projekte ide a zjavne sa nám to darí. Dôkazom sú aj šťastné tváre Alžbetky a Adamka.

Ďakujeme, Stará mama a všetci dobrí ľudia, ktorí nám pomáhate pomáhať!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Tam, kde zlyhávajú akože rodičia, nastupujeme my. Zodpovední…

————————

Zdroj fotky: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds