FOTO. Projekt Staráme sa: Aj pri Lučenci sa môžu spoľahnúť na našu ruku pomoci

Bol piatok večer, niektorí z vás už mali po práci vyložené nohy, uvarený čaj a iní boli v práci a my sme boli tak niekde medzi tým.

Absolvovali sme ďalší pravidelný výjazd našej pomoci pri Lučenci, ktorému patrí tento príspevok. Pracujeme na tom, aby sme nielen efektívne pomáhali a pomohli slovenským rodinám v ťaživej situácii, ale aj na tom, aby ste o tom boli pravidelne informovaní.

Vážime si totiž vašu snahu pomáhať spoločne s nami a bolo by neúctivé a podozrivé, keby sme našu pomoc neprezentovali.

Posielame vám teda pozdrav od Lučenca, kde náš kolega Pavol Skýpala spoločne so Starou mamou (firma) podal pomocnú ruku mame Danke a jej-našim „drobcom“ Karinke a Jankovi.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Naša januárová pomoc zavítala aj do Trenčianskeho kraja

————————

Zdroj fotky: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds