Róbert Švec reaguje na nechutný mediálny nátlak po vražde dvoch mladých ľudí a VYZÝVA poslancov, aby…

Médiá informujú: Po vražde pred Teplárňou sa politici pridávajú k návrhu liberálov o partnerskom spolužití. Cez víkend sa ukázalo, že k liberálom sa pridá Hlas Petra Pellegriniho, podmienečne o hlasovaní za návrh hovorí aj Boris Kollár.

Dámy a páni! Aj touto cestou vyzývam poslancov slovenského parlamentu, aby nepodľahli nechutnému mediálnemu nátlaku, ktorý spustili manipulatívne liberálne médiá v súvislosti s vraždou dvoch mladých ľudí v Bratislave.

Slovensko potrebuje dnes riešiť omnoho závažnejšie témy, než akou je téma spolužitia osôb rovnakého pohlavia. Vo svojej podstate to ani téma nie je, pretože slovenský právny systém nebráni takýmto ľuďom, aby spoločne zdieľali jedno lôžko a jednu domácnosť.

A to, čo je dané Bohom a prírodou, že rodinu tvorí zväzok a spolužitie muža a ženy + deti je nemenné a večné.

Pokusy prepašovať do nášho právneho systému rodinný zväzok osôb rovnakého pohlavia pod pláštikom partnerského spolužitia, ktoré sa môže týkať aj osôb nie rovnakého pohlavia, je nechutným zneužívaním spomínanej tragédie a ukážkou salámovej metódy, ktorá povedie skôr alebo neskôr k tomu, že na Slovensku budeme svedkami toho, čo funguje v dekadentnej západnej spoločnosti.

Za Slovensko slovenské. Za Slovensko postavené na hodnotách našich predkov, vďaka ktorým sme ako národ TU.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Róbert Švec reaguje na zatváranie podnikov, lebo vládni zločinci…

—————————-

Nálepky naše prorodinnej kampane si môžete objednať TU. Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds