FOTO. Projekt Staráme sa: Dobrí ľudia opäť spojili sily a urobili Vianoce už v októbri

Zostala sama na svoje štyri deti. Reč je o Veronike z okresu Humenné, ktorej dvaja partneri ju a jej štyri deti nechali „v štichu“ a o deti nejaví záujem ani jeden z nich.

Mohli by sme nadávať na takýchto „oteckov roka“, avšak, situáciu, v ktorej sa Veronika so svojimi deťmi ocitla, by sme tak nevyriešili. Zo smiešnych príjmov, z ktorých sa chce človeku plakať, hrozilo, že nielenže si budú odopierať základné potraviny, ale tiež aj to, že budú v zime mrznúť vo vlastnom dome!

… a to sme predsa nemohli nechať len tak a tejto rodinke sme vyhlásili výzvu, ktorá dopadla tak, že sa nám vďaka prajným a dobrosrdečným ľuďom podarilo vyzbierať dostatok príspevkov, aby sme dnes mohli konštatovať, že PRVÁ FÚRA DREVA JE DOMA!

Zatiaľ sa nám pre túto rodinku podarilo nachystať drevo na prikurovanie a prvých desať metrov na riadne kúrenie. Ešte očakávame jednu fúru metrovíc a potom sa okresom Humenné preženie podobný hurikán, ako minulý rok pred Vianocami v okrese Revúca TU.

Držte nám palce, nech to vyjde tak, ako sme vám to predstavili! Ide totiž o teplo domova pre vzornú matku, ktorá sa sama stará o štyri dietky!

V prípade, že chcete priložiť pomocnú ruku k dokončeniu tejto výzvy do ešte úspešnejšieho a istého konca, môžete ju podporiť dvojako: buď samotným palivovým drevom a briketami (prepravu dohodneme) alebo dobrovoľným príspevkom na účet SHO: SK7665000000000020148117 a do informácie pre príjemcu napíšte: Dar PSS – drevo.

V prípade akýchkoľvek otázok nás pokojne kontaktujte na maile staramesa@sho.sk

Ďakujeme, že spoločne s nami pomáhate Slovákom v tiesni.

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody a splnomocnenec SHO pre projekt Staráme sa.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Nebuď sviňa. FOTO. Pavol Poprocký: Je tu októBER. Zo záhrady všetko BER!

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds