FOTO SHO: Nedeľa v Trenčianskych Tepliciach patrila aj deťom z projektu Staráme sa

V nedeľu 23. augusta sme pre naše deti v projekte Staráme sa pripravili oddychové popoludnie v Trenčianskych Tepliciach.

Presne tak, kamaráti. Vytvárame komunitu ľudí s dobrým srdcom v našom sociálnom projekte, ktorý nie je iba o pomoci materiálnej, ale aj o vytváraní normálnych, priateľských medziľudských vzťahov. Komunitu ľudí, ktorým sme v minulosti pomáhali a dnes oni pomáhajú spolu s nami.

A to je aj prípad Eriky z Nového Mesta nad Váhom. Pomáhali sme jej a dnes aj ona pomáha Miške s dvoma deťmi v Trenčianskych Tepliciach. A nielen materiálne…

A aj o tom je náš projekt Staráme sa. Už od roku 2011.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————–

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Školské pomôcky a hračky sme odovzdali aj deťom v Košickom kraji

————————–

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds