Sociálny projekt SHO: Školské pomôcky a hračky sme odovzdali aj deťom v Košickom kraji

V sobotu sme sa opäť činili. Deťom z okresu Trebišov sme okrem školských pomôcok, školskej tašky, či sladkostí, odniesli aj z hračiek, ktoré ste, vážení podporovatelia, do projektu darovali.

Malej Zuzke sa ušla retrobábika, z ktorej mala obrovskú radosť. Aj staré veci, ktoré sa nám zdanlivo zdajú byť nepotrebné a nemoderné, môžu niekoho ešte potešiť.

Ďakujeme, že aj tento rok spoločne s nami pomáhate plnohodnotne započať školský rok deťom z nášho úspešného sociálneho projektu Staráme sa.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

A ďakujeme aj vám, priatelia, ktorí ste už finančne prispeli na nákup školských pomôcok: Ivana – 20 eur, Betka – 30 eur, Martin – 8 eur, Rasťo – 10 eur, Miroslav – 50 eur…

—————————

Prečítajte si tiež: Trenčianske Teplice: Pomohli aj v našom meste. SHO: Áno. Aj školskými pomôckami

—————————

Ak máte záujem pomôcť deťom školskými pomôckami, môžete sa inšpirovať aj takýmto sviežim nákupom… ?

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds