VÝZVA: Ďakujeme, že spoločne s nami pomôžete desiatkam deťom započať nový školský rok

Dámy a páni. Prázdniny sa nám zlomili do svojej druhej polovice a rodičia detí v našom projekte pre ne už pripravujú čo najľahší štart do nového školského roka.

Tak ako po minulé roky, aj tento rok pomôžeme rodinám s deťmi so zaobstaraním školských pomôcok, pretože vieme, že sa môžeme aj na vás spoľahnúť. Pomôcť môžete školskými potrebami, ale aj ľubovoľným finančným príspevkom. Každé euro sa počíta. Vopred ďakujeme za vaše správne rozhodnutia.

Deťom môžete darovať perá, ceruzky, farbičky, kružidlá, nožničky, pravítka, temperky / vodové farby, štetce, výkresy, zošity, školské tašky, úbory, oblečenie a iné užitočné veci do školy…

Poprípade, je tu aj druhá možnosť, a to prispieť ľubovoľnou finančnou čiastkou na kúpu nových školských pomôcok. Vaše dobrovoľné príspevky môžete posielať na číslo účtu SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: Dar – projekt Staráme sa – škola.

Ďakujeme, že aj tento rok spoločne s nami pomôžete plnohodnotne započať školský rok približne 50 deťom v našom sociálnom projekte Staráme sa.

Minulý rok, aj vďaka vám, kamaráti, sme pomohli so školskými pomôckami rodinám napríklad aj takto: Trenčiansky kraj TU, Košický kraj TU, Nitriansky kraj TU, ostatné kraje slovenské TU a TU.

Autor výzvy Pavol Poprocký je splnomocnenec SHO pre projekt Staráme sa.

 ————————

Prečítajte si tiež: SHO: Náš projekt pomoci pevne zakotvil aj na Kysuciach. Už čoskoro našu pomoc opäť rozšírime

————————-

Ja som budík budíček… 🙂

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds