FOTO. Sviatok práce: Slováci oslávili 1. máj vlasteneckou prechádzkou v uliciach Bratislavy

V sobotu 1. mája, približne 2-tisíc Sloveniek a Slovákov, oslávilo Sviatok práce vlasteneckou prechádzkou ulicami nášho hlavného mesta.

Účastníci prechádzky aj takýmto spôsobom vyjadrili občiansky odpor, v súlade s článkom 32 Ústavy SR, proti vláde covidových zločincov okolo Matoviča a proti im alogickým a nezákonným nariadeniam.

Počas vlasteneckej prechádzky sa Slováci zastavili pred Úradom vlády SR a aj Prezidentským palácom.

Róbert Švec: Rečnícka otázka znie, kde boli včera popoludní opoziční poslanci NR SR a aj slovenskí europoslanci? Naozaj bojujú za naše – vaše práva? Pamätajte, Slovenky a Slováci, kto za Koho kope a kto bol v rozhodujúcich chvíľach s vami na námestiach slovenských miest!

————————–

Prečítajte si tiež: VIDEO: Ak bude nariadenie, že máte chodiť po štyroch, budete? ÁNO. Odpovedal dospelý človek

————————–

Pozrite si aj fotografie z úspešného prvomájového popoludnia v Bratislave:

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds