FOTO. Sviečková manifestácia v Martine: Odpor je už povinnosťou! SHO: Nasleduje Trenčín

Ďakujeme, Martin. Sviečkovej manifestácie, ktorá sa uskutočnila v nedeľu 1. novembra o 02:00 hod., a ktorej účastníci sa z centra mesta presunuli na Národný cintorín, sa zúčastnilo vyše 300 odvážnych Sloveniek a Slovákov.

Opäť sme spoločne ukázali, že občiansky odpor proti hlúpej a nekompetentnej Matovičovej vláde sa dá vyjadriť aj normálne.

Dámy a páni! Už čoskoro sa tešíme na stretnutie s vami v Trenčíne.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec odkazuje Matovičovi: Krok za krokom si ideme po vás! Dáme vás dole!

————————-

Pozrite si aj fotografie z manifestácie odhodlania a zodpovednosti… 

 

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds