SHO: Nedobrovoľné testovanie ako druhé SNP? To dokážu povedať iba ľudské hyeny od Matoviča!

Dámy a páni. Blázni od Matoviča v posledných dňoch tárajú v médiách nezmysly o tom, že minulý víkend bolo na Slovensku nejaké druhé SNP.

Reaguje Róbert Švec:

Chváliť sa tým, že drvivú väčšinu Slovákov niekto donúti sa zúčastniť testovania pod hrozbou výpovede, vysťahovania z nájomného bytu, pod hrozbou odobratia základnej zdravotnej starostlivosti, pod hrozbou toho, že si ľudia nebudú môcť nakúpiť potraviny, aby sa mohli ich deti najesť, a podobne, dokážu naozaj iba bezcharakterné ľudské hyeny na čele s Matovičom.

Vláda Igora Matoviča a vaši prisluhovači: Ste hanbou nielen Slovenska, ale aj ľudského rodu.

A Pavol Poprocký, člen predsedníctva SHO dopĺňa:

Ďakovať ľuďom za účasť na nedobrovoľnom testovaní, je ako ďakovať znásilnenej žene za účasť na sexe. Nechutné, cynické. Ako celá vláda vydieračov.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec odkazuje Matovičovi: Krok za krokom si ideme po vás! Dáme vás dole!

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds