FOTO: Sviečková manifestácia v Martine. Video: Zažívame pandémiu vládnej hlúposti

V nedeľu 29. novembra sa opäť stretli nespokojní občania na námestí v Martine, aby vyjadrili svoj postoj k udalostiam, ktoré hýbu naším štátom.

Martin včera opäť patrili Slovenskému Hnutiu Obrody a statočným Slovenkám a Slovákom, ktorí, aj napriek zime a hustému sneženiu, pokojnou sviečkovou manifestáciou vyjadrili svoj nesúhlas s alogickými a protiprávnymi nariadeniami vlády Igora Matoviča.

Dámy a páni. Plníme to, čo sme vám sľúbili. Postupne navštívime všetky okresné mestá. V polovici decembra sa tešíme na stretnutie s vami v Hlohovci. Za silné a sebavedomé Slovensko. Do ulíc! Slováci!

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec: Očkovanie vakcínou, ktorá je vonku iba niekoľko týždňov? Mengele ich vzor!?

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds