Pavol Poprocký: Nás nezastrašia! V Bratislave a Košiciach opäť zaviali vlajky bieleho dvojkríža

Pred piatimi rokmi, keď Európou rezonovala otázka nelegálnej migrácie a vtedajšia vládna moc (Smer-SD) paktovala s myšlienkou poskytnutia azylu nelegálnym migrantom na území Slovenskej republiky, som spoločne s mojimi kolegami zo Slovenského Hnutia Obrody a statočnými Slovákmi demonštroval náš nesúhlas s touto scestnou myšlienkou TU.

Čas nám dal za pravdu a aj vďaka nášmu tlaku sú ulice slovenských miest ako-tak bezpečné a zbavené obáv z možných teroristických útokov zo strany radikálov, ktorí dnes okupujú a terorizujú mestá a metropoly „vyspelého“ Západu.

Vtedy sme ešte ale netušili, čo, lepšie povedané kto, nás bude terorizovať v roku 2020. Netušili sme, že Slovenská republika bude mať v roku 2020, žiaľ, takého premiéra, ktorý so svojou vládou bude svojimi nariadeniami vydierať a terorizovať obyvateľov nášho štátu a mnohých, svojím diletantským vládnutím, pripraví o živobytie a pošle ich „na dlažbu“.

Netušili sme, že nám bude vládnuť banda bláznov, ktorá sa vo svojich funkciách hrajú na vedcov a robia nebezpečné pokusy na našom národe (napríklad celoplošné testovanie) či sa pretekajú v tom, kto bude väčší generál a kto ráznejšie zneužije svoje právomoci a potlačí základné ľudské práva, ktoré nám vyplývajú zo zákona zákonov, z Ústavy Slovenskej republiky.

Priatelia, dnes pred nami stojí nová úloha, ktorú tiež zvládneme. Politicky poraziť súčasných vládnych darebákov, ktorým tak zachutila moc, že svojím konaním a vyjadrovaním predbehli za pár mesiacov vo vláde asi všetkých hlavných pohlavárov aj totalitného režimu spred 31 rokov. Na to, aby na Slovensku vládli konečne Slováci, sme urobili 17. novembra 2020 ďalší krok. V uliciach Bratislavy a aj mojich obľúbených Košíc sme dali s tisíckami právom nahnevaných Slovákov, jasne najavo, že nie sme ich otrokmi, s ktorými si budú robiť čo chcú.

————————–

Celú fotoreportáž zo 17. novembra si môžete pozrieť TU.

————————–

Stačilo! Nás nezastrašia, nás neumlčia. Sme Slovenské Hnutie Obrody a za Slovensko normálnym spôsobom bojujeme už od roku 2004. Nebojte sa, Slováci, spoločne to zvládneme!

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva SHO.

————————–

Prečítajte si tiež: Video. Róbert Švec k protestom Slovákov: Kam by sme prišli, ak by sa všetci báli!?

————————–

Písal sa 17. november 2020: Pavol Poprocký s kolegyňou Katarínou Grbalíkovou na námestí v Košiciach. Zdroj fotky: SHO

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds