FOTO: Aj Poltár sa pridal k mestám, ktoré sa prebúdzajú. SHO: Slováci! Do ulíc!

V sobotu 28.novembra sa v jednom z najmenších slovenských okresov, v meste Poltár na strednom Slovensku, uskutočnil protestný pochod. Pokojná sviečková manifestácia bola na vysokej úrovni aj vďaka vecnému, no priamemu rozhovoru občanov mesta a miestnych aktivistov.

Napriek tomu, že bolo chladno prišlo niekoľko desiatok statočných ľudí. Podujatia som sa zúčastnil aj ja s mojou rodinou, aby sme spoločne podporili manifestáciu, ktorej cieľom bolo pokojným spôsobom vyjadriť nesúhlas s arogantnou vládou Igora Matoviča.

Veľa ľudí volilo menšie zlo, no prišlo ešte väčšie zlo, ktoré doslova ohrozuje, rozdeľuje, deptá ľudí, spoločnosť, no najhoršie je, že trpia aj naše deti a dôchodcovia. Poltár ukázal slušnosť, no nie ľahostajnosť a pridal sa k ďalším mestám, ktoré sa prebúdzajú.

Občania mesta Poltár, ale aj celého nášho slovenského štátu sa už nedokážu viac prizerať neprávosti a krivde, ktorá je páchaná na našom národe! SHO prejde postupne všetky okresné mestá a budeme naďalej osobnou účasťou, ale aj propagáciou podporovať miestnych aktivistov v danom meste. Samozrejme budeme diskutovať s občanmi a dôsledne si vypočujeme ich pohľad na problémy, ktoré ich trápia.

Poltár, ako bývalá sklárska veľmoc na Slovensku si zaslúži pozornosť a do budúcna veľa pomoci vo forme projektov na rozvoj celého regiónu Novohrad a Gemer, keďže okres Poltár sa rozprestiera a zasahuje do oboch regiónov. Zabezpečíme! A to čo my sľúbime, aj splníme!

Autor článku Pavol Skýpala je člen Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Sviečková manifestácia v Martine. Video: Zažívame pandémiu vládnej hlúposti

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds