Noviny Právo Národa: Mikulášska PONUKA pre rozumných a zodpovedných vlastencov…

Dámy a páni. Darujte svojim kamarátom, známym, blízkym, rodinným príslušníkom noviny Právo Národa.

Štandardný príspevok na vydávanie novín na kalendárny rok je vo výške 18 eur. Pre každého z vás, koho zaujala naša ponuka, máme pripravenú mikulášsku akciu.

Od dnešného dňa, až do 6. decembra, môžete získať zasielanie novín Právo Národa počas celého roka 2023, prostredníctvom Slovenskej pošty, IBA za 12 eur.

Stačí, ak vyplníte formulár TU a my vás budeme mailom informovať o ďalších podrobnostiach. Vyplnenie formulára vás nezaväzuje k odoberaniu novín.

Ďakujeme, Slovenky a Slováci, že spoločne s nami šírite objektívnu pravdu.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Bánovce nad Bebravou: ÁNO slovenskej štátnosti… Pod týmto heslom sa niesla ďalšia buntácia pouličná

————————-

Zdroj fotky: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds