FOTO. Poprad. VÝZVA: Opäť sme na očiach verejnosti. Prečo? Aby sa pamätalo na to, komu patrí budúcnosť

Dámy a páni. Po Komárne TU sme zavítali aj do Popradu. A ideme ďalej… Už čoskoro aj v ďalších slovenských mestách: Trnava, Košice, Banská Bystrica… Aj vďaka vám.

Ak vám záleží na tom, aby nás ľudia slovenskí aj takouto formou poznávali a aby naše propagačné materiály boli umiestnené v čo najväčšom počte slovenských miest, budeme veľmi radi, ak naše spoločné úsilie podporíte ľubovoľnou finančnou čiastkou.

Príspevky môžete posielať na účet SHO: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar – propagácia.

Vopred vám ďakujeme za každú jedno euro. Pretože podporou Slovenského Hnutia Obrody podporujete samých seba.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Róbert Švec reaguje na škandál v RTVS, ktorá aj 17. novembra šírila bludy. Naživo

————————–

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds