FOTO: Trojkráľová pomoc dievčatá z okresu Čadca potešila. A nás potešilo…

Kamaráti. Sľúbili sme a opäť plníme – adresne a zodpovedne.

Novoročnú pomoc sme realizovali aj v rodine, v ktorej vyrastajú tri slečny.

Jaroslav Ščurka: Trojkráľová návšteva dievčatá zo Starej Bystrice (okres Čadca) potešila. A mňa pohladilo na duši, keď som videl ich šibalské úsmevy a radosť z návštevy. Niekedy poteší aj to, keď si niekto na niekoho spomenie a poctí ho návštevou. Pomáhajme si navzájom.

Rodine sme odovzdali novoročný nákup, ktorý obsahoval najmä ovocie, zeleninu, mäso a mliečne výrobky.

Ak máte záujem robiť aj v novom roku dobré skutky, tak poďte s nami. Ako na to?

Ľubovoľný príspevkom môžete poukázať na účet o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar – projekt Staráme sa. A my za vaše príspevky nakúpime rodinám v núdzi všetko, čo je a bude potrebné. Ďakujeme.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Vianočno-novoročné návštevy rodín v núdzi pokračujú. Veľký Krtíš, Nitra…

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds