FOTO: Veľký Krtíš. Do školských tašiek sme čo-to pribalili aj Jasmínke a Terezke

Dobrí ľudia, ahojte z Veľkého Krtíša.

Do školských tašiek sme čo-to pribalili aj Jasmínke a Terezke. Aj ony, spoločne s bratom Ľudovítom, poctivo chodia do školy ako ostatné deti. Na to prísnym, ale láskavým okom dozerá ich stará mama Estera, ktorá sa o nich sama stará a my jej vo výchove veľmi radi, spoločne s vami, pomáhame.

Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať.

Ako môžete priložiť ruku k dielu? Aj takto TU. Ďakujeme.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO: Aj Katke a Emke od Partizánskeho sme venovali školské pomôcky

————————

Zdroj fotky: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds