Projekt Staráme sa: Pred začiatkom nového školského roka sa vám prihovára Róbert Švec

Všetci ľudia dobrej vôle… Venujme 20 eur na nákup školských pomôcok pre slovenské deti v projekte Staráme sa. 

Základná výbava prváčika vychádza tento rok zhruba na 230 eur, čo je oproti vlaňajšku približne o 30 eur viac. Informujú médiá a dodávajú: „To, čo je pre jednu rodinu možno nepatrná suma, môže u inej výrazne narušiť rodinný rozpočet. Počítať však treba aj s výdavkami na dopravu, krúžky, výlety, ale aj vreckové.“

Dámy a páni. A aj preto sa na vás obraciam so žiadosťou, aby ste sa zapojili do našej aktuálnej VÝZVY pred začiatkom nového školského roka.

Prvé školské pomôcky sme už odovzdali deťom v Rožňave TU, v okrese Veľký Krtíš TU a v najbližších dňoch k nim pribudnú aj deti v okrese Nitra.

Spomínaných 20 eur, poprípade akúkoľvek ľubovoľnú finančnú čiastku, na kúpu školských pomôcok môžete poukázať na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: Dar PSS – škola.

Ďakujem, že aj tento rok spoločne s nami pomôžete plnohodnotne započať školský rok takmer 60 deťom z nášho úspešného sociálneho projektu.

Podrobnosti o našej aktuálnej výzve si môžete prečítať aj v zdieľanom odkaze TU.

Slovenským rodinám pomáhame už od roku 2011. 

Autor výzvy Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Aj ľudia dobrého srdca z reštaurácie Nitrawa pub opäť pomáhali…

————————-

Aj Renému zo Zbehov pri Nitre sme minulý rok kúpili školské pomôcky a aj tento rok sa môže spoľahnúť na našu pomoc. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–  

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds