FOTO. Vianoce 2021: Aj rodiny v Prešovskom a Košickom kraji navštívil Ježiško a aj Stará mama

Na dvere nám tento týždeň zaklopala Stará mama TU. Vraj by opäť chcela pomôcť sociálne slabým rodinám z nášho projektu.

Aj tentokrát sa chcela podeliť s chutnými dobrotami zo svojej bohatej špajze. A tak je to správne!

A aby nezostalo len pri slovách, rovno z Popradu, kde býva, poslala jeden veľký balíček potravín na Zemplín, do mesta Strážske, kde mama Marta sama vychováva Nelku a Samka.

Zo Strážskeho sa Stará mama presunula, spoločne s nami, do Prešova. Povedala si, že s potravinami zo svojej špajze neobíde ani rodinku z Prešova.

Tam, rovnako ako do Strážskeho, poslala nielen potraviny, ale keďže sa blížia aj najkrajšie sviatky v roku, tak aj darčeky pod stromček. Kubko a Maťko sa tak mohli tešiť a stále sa tešia nielen z dobrôt, ale aj z poslaných hračiek či knižiek.

Ďakujeme, Stará mama a všetci ľudia dobrej vôle, ktorí s nami pomáhate robiť krásne skutky.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Trnava: Naša vianočná pomoc nie je iba o potravinách, ale aj o medziľudských vzťahoch

————————-

Strážske:

Prešov:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds