SHO: Naše buntácie virtuálne pokračujú. Tentokrát v rádiu Slobodný Vysielač

Dámy a páni! Vo štvrtok budeme na vlnách rádia Slobodný vysielač hovoriť aj o prenasledovaní zodpovedných a rozumných ľudí za to, že si dovolili verejne prezentovať svoje názory.

Posledné dni organizovaná skupina vládnych zločincov zasiahla proti zdravotníkom TU, začala prenasledovať aj lekárov, ktorí majú iný názor na c-19 TU a komplici od zločinca Štefana Hamrana si na výsluch zavolali Štefana Polačika TU a aj Katarínu Bokovú.

Snáď si nemyslia, že nás čo i len na jednu sekundu zastavia! Počujeme sa TU.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Švec reaguje na zločinca Naďa a jeho mentálne trapošiny v súvislosti s okupáciou Slovenska

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds