FOTO. Trnava: Naša vianočná pomoc nie je iba o potravinách, ale aj o medziľudských vzťahoch

Kamaráti! Je za nami úžasná nedeľa. Ako sme vám sľúbili, boli sme pomôcť v okrese Trnava, kde otec Edo vychováva svoje dve deti, Adamka a Kristínku.

Keďže najkrajšie sviatky v roku sú za dverami, štylizovali sme podľa toho aj náš nákup. Domáci med z Gemera, oblátky, ale aj zelenina od slovenského poctivého pestovateľa zo Stupavy – Dvor Jana.

V rodine vládla pravá nefalšovaná vianočná atmosféra, ktorou sa naše drahé kolegyne veľmi rady nechali strhnúť. S Kristínkou a Adamkom sa totiž chytili sa do pečenia medovníkov a ruku k dielu priložil aj ocino Edo.

Jednoducho, ďalší úžasný deň je za nami! Aj o tomto je náš sociálny projekt. Ak by ste sa chceli zapojiť do našej prebiehajúcej vianočnej pomoci, urobte tak čo najskôr, aby sme ju stihli včas zrealizovať.

Pomôcť môžete…

  • buď dobrovoľným finančným príspevkom na účet o. z. SHO: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: PSS dar Vianoce. A my za vaše príspevky nakúpime všetko, čo treba
  • stravnými lístkami, ktoré nám môžete poslať poštou na adresu: Slovenské Hnutie Obrody, P.O.BOX C 1, 949 01 Nitra
  • alebo môžete pomôcť aj trvanlivými potravinami, ako napríklad slovenskými jablkami, oblátkami či inými pochutinami, ktoré nesmú na vianočnom stole chýbať

Ďakujeme, dobrí ľudia!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: A takto to vyzeralo v krajoch slovenských. Ďakujeme, svätý Mikuláš

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds