FOTO: Vianočná turistika. Jaroslav Ščurka: Úžasný deň strávený v spoločnosti ľudí, ktorí milujú Slovensko

Dňa 26. decembra 2022, na druhý sviatok vianočný sa partia, ktorá miluje slovenskú zem a jej krásy, rozhodla nesedieť doma, ale ísť niekam kam ju srdce ťahá, do krásnych slovenských hôr.

Aj vďaka týmto úžasným ľuďom zaviala Vlajka bieleho dvojkríža na ďalšom slovenskom vrchole, tentokrát v Nízkych Tatrách na Poludnici, 1 549 m.

Aj keď počasie nebolo celkom ideálne, mala náročná trasa z Liptovského Jána na vrchol cez Prednú Poludnicu svoje čaro a výhľady boli nádherné, najmä na slovenský majestátny Kriváň. Ale aj na skoro celý hrebeň Nízkych Tatier na čele s Chopkom.

Okrem nadšenia z pohybu a obdivu krás našej otčiny slovenskej, bolo aj nadšenie z vejúcej Vlajky bieleho dvojkríža, čo využilo na fotografovanie aj niekoľko ďalších slovenských turistov.

Bol to ďalší úžasný deň strávený v nádhernom prostredí a v spoločnosti ľudí, ktorí milujú Slovensko.

Autor článku Jaroslav Ščurka je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Jaroslav Ščurka: Vlajka bieleho dvojkríža zaviala už aj vo výške nad 2 600 metrov nad morom

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–  

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds