Referendum 2023: Zločinci okolo Hegera nám vládnu aj naďalej a Matovič v úzadí poťahuje nitkami

Dámy a páni. V decembri bola vládnym zločincom okolo Hegera vyslovená v slovenskom parlamente nedôvera a čo sa stalo? NIČ! Zločinci okolo Hegera nám vládnu aj naďalej a Matovič v úzadí poťahuje nitkami.

Predčasné voľby možno budú v júni, možno v septembri a možno nebudú vôbec a Čaputová už chystá svoju úradnícku vládu. A aj preto je dôležité, aby sme sa Slováci v čo najväčšom počte zúčastnili referenda, ktoré bude v sobotu 21. januára.

Naša iniciatíva mobilizačná pokračuje, započali sme ju 11. decembra TU, a prvé stovky titulných strán novín Právo Národa TU sa už dostalo medzi Slovákov. Ale na to, aby sme distribuovali medzi voličov niekoľko desiatok tisíc kusov strán, potrebujeme aj vašu pomoc. Ak máte záujem podporiť správnu vec, môžete našu – vašu iniciatívu podporiť finančne. Príspevky môžete posielať na účet SHO: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar – referendum.

A v prípade, ak máte možnosť zabezpečiť sponzorsky tlač špeciálnej titulnej strany novín Právo Národa, kontaktujte nás na sho@sho.sk

Ďakujeme vám za vašu pomoc. A pamätajte. Všetko čo robíte, sebe robíte, Slováci.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Referendum 2023: Róbert Švec k tupým rečiam o tom, kto by mal znášať náklady na referendum

————————–

Špeciálna titulná strana novín Právo Národa venovaná januárovému referendu. Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds