Róbert Švec sa poďakoval slovenským hokejistom do 20 rokov: Aj vy ste dôkazom toho, že náš štát…

ĎAKUJEM slovenským hokejistom do 20 rokov za príkladné reprezentovanie Slovenskej republiky.

Svojou hrou, nasadením, víťazstvami, ale aj prehrami, si zaslúžia náš obdiv a rešpekt.

Nie, nad Slovenskom netreba lámať palicu, pretože ho reprezentujú a spoluvytvárajú aj takí mladí Slováci, akými sú aj naši hokejisti.

Ich slzy po „prehre“ s Kanadou a ich hrdé hlásenie sa k Slovensku je živým dôkazom toho, že štát slovenský má budúcnosť a skvelú budúcnosť.

Autor poďakovania Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: K 30. výročiu obnovenia slovenskej štátnosti: Róbert Švec ďakuje zakladateľom druhej Slovenskej republiky

————————–

Zdroj fotky: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds