FOTO. Projekt Staráme sa: Školské pomôcky sme odovzdali aj deťom v okrese Nitra

Dámy a páni! Slovenským rodinám v núdzi sme nablízku aj v Matke všetkých slovenských miest, v Nitre.

Pod Zoborom v našom mene podal pomocnú ruku Štefan Polačik, podpredseda SHO.

A áno, pokračujeme v našej pomoci ďalej. A radi pomáhame aj Renému zo Zbehov pri Nitre, ktorý vo futbale žne jeden úspech za druhým. Tentokrát pomoc zabezpečila naša kolegyňa Jaroslava Samuelová. Prečo? Pretože slovenské deti a mládež si zaslúžia našu pomoc a podporu. A nielen materiálnu. Sú totiž našou budúcnosťou a my chceme, aby naša budúcnosť bola slovenská a svetlá.

Aj deťom z okresu Nitra sa podarilo zabezpečiť školské pomôcky prostredníctvom vyhlásenej výzvy HURÁ DO ŠKOLY!, do ktorej sa stále môžete zapojiť TU.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Ďakujeme, kamaráti, že aj v Prešovskom kraji nám pomáhate pomáhať

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

Nitra

Zbehy pri Nitre

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds