FOTO + VIDEO. Revúca: Opäť sme dokázali, že vaše príspevky vždy pretavíme do reálnej pomoci

V sobotu 30. októbra sme vás prostredníctvom krátkeho videa informovali o tom, že sa nám spoločne s našimi dobrosrdečnými prispievateľmi podarilo zabezpečiť 10 metrov palivového dreva mame Paťke a jej dcére Vikinke z okresu Revúca, ktoré pre ne znamená vytúžené teplo domova, ktoré si, žiaľ, samy nemohli dovoliť!

A keďže kopa dovezeného dreva bola naozaj veľká, naši Pavlovia spojili sily, využili krásne počasie babieho leta a pomohli drevo Paťke povoziť a poukladať do drevárničky, ktorá sa razom, behom asi 3 hodín, badateľne naplnila. Rukávy si vyhrnul aj náš sympatizant Boris z Revúcej.

Drevo pre Paťku a Viki ešte zrejme budeme dokupovať/ zháňať, preto ak by ste mali záujem ešte pomôcť, pokojne tak môžete urobiť TU. Ďakujeme! Pomáhajme si, Slováci!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

—————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Rodinám pomáhame aj v Trnave, Čadci, Strážskom a Lučenci

—————————-

 

 

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–  

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds