Projekt Staráme sa: Prvé balíky brikiet sme už odovzdali ľuďom v núdzi. Ale naša VÝZVA pokračuje

Kamaráti! VÝZVA TEPLO DOMOVA pre mamu Paťku a malú Viki z okresu Revúca sa stretla s vaším záujmom. Veľmi pekne ďakujeme každému, kto už priložil ruku k dielu alebo sa rozhoduje tak učiniť. Pretože ešte sme neskončili!

Paťka bola dojatá, keď sme jej priniesli prvé balíky brikiet. Nemala slov. Neverila, že sa v dnešnom svete nájdu ľudia, ktorí vedia nezištne podať pomocnú ruku ľuďom v núdzi. Vyviedli sme ju z omylu a brikety sme jej nanosili rovno ku dverám, odkiaľ si z nich bude odoberať, keď bude prikladať do piecky.

Po tom, ako sme sa v daždi „parádne“ „osprchovali“, sme sa zohriali pri teplej káve, zákuskoch a rozprávaní sa o problémoch, ktoré Paťku naozaj trápia a spoločne sme hľadali riešenia, ako sa ich zbaviť. Malá Viki sa medzitým poslušne a potichu hrala so svojím novým kamarátom Maxom (plyšovým psíkom), bublifukom a puzzle-knihou, ktorú do projektu venovala niektorá z dobrých duší, ktoré nám pomáhajú pomáhať.

Hoci to bol nevľúdne sychravý a upršaný deň, z pohľadu ľudskej súdržnosti a ľudskosti to bol deň nádherný, pretože sme spoločne aspoň na istý čas zabezpečili teplo domova Paťke a Viki, ktoré si ho nemôžu dovoliť.

A keďže naša výzva na pomoc s drevom/ briketami pre Paťku a Viki pokračuje i naďalej, môžete sa do nej zapojiť aj vy!  Pre viac info kliknite na tento odkaz TU.

Nehanbite sa pomáhať spoločne s nami. Vidíte, má to zmysel! ĎAKUJEME za vašu pomoc.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

Autor výzvy Pavol Poprocký je splnomocnenec SHO pre projekt Staráme sa.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Začíname pomáhať už aj v Trnave a Trenčíne. SHO: Nevajatáme! Konáme!

————————-

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds