FOTO + VIDEO. Rožňava: Je toto normálne? Slovákom omrvinky a utečencom… To musí skončiť!

Plníme to, čo sme vám sľúbili, dámy a páni. Postupne navštívime každé okresné mesto, pretože nás zaujímajú vaše názory a podnety.

V nedeľu sme vám predstavili naše postoje na námestí v Rožňave a v nedeľu 8. mája od 15:00 hod. sa na stretnutie s vami tešíme v Považskej Bystrici, podrobnosti včas zverejníme.

Sme veľmi radi, že aj v Rožňave so svojím diskusným príspevkom vystúpil Milan Matejov, predseda občianskeho združenia Slovan – Národný snem jednoty.

Na verejných diskusiách SHO dostane slovo každý, kto prejaví záujem slobodne a nahlas vyjadriť svoj názor.

Za silné a sebavedomé Slovensko.

————————-

Prečítajte si tiež: Anton Ančic reaguje na neschopnosť a klamstvá ústavných činiteľov: Matovič je ako neverná žena

————————-

 

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds