SHO: Stanovisko Róberta Šveca k smeráckej mobilizácii za demokraciu a právny štát

Otázky: Podporí Slovenské Hnutie Obrody údajnú mobilizáciu smerákov za demokraciu a právny štát? A zúčastní sa tejto údajnej mobilizácie predseda Slovenského Hnutia Obrody?

Na prvú otázku odpovedám nasledovne… 

To čo sa v tieto dni odohráva okolo predstaviteľov Smeru je politické a mediálne divadlo na odpútanie pozornosti od životne dôležitých vecí národa a štátu slovenského. Napríklad aj od okrádania Slovákov (lebo utečenci), k tejto veci som sa jasne vyjadril aj v Rožňave TU alebo aj od postupnej okupácie Slovenska vojskami zločineckej organizácie NATO (lebo Putin). 

Zároveň opakujem a zdôrazňujem, že Smer nie je hodnotová opozícia. Je to chápadlo tej istej hodnotovej mafie, ktorej súčasťou je aj Čaputová, Matovič, Korčok, Naď, Heger… Smeráci vládli v našom štáte 12 rokov a výsledok? Zatočili so zahraničnými mimovládkami? Urobili poriadok v mediálnej oblasti? Iniciovali referendum za vystúpenie Slovenska z NATO? A takto by som mohol pokračovať!

NAKA vznikla za vlády Smeru, najmä na boj proti „extrémistom a fašistom“, teda na boj proti názorovým oponentom. A to, že dnes NAKA ide po Kaliňákovi, Ficovi a ďalších smerákom ako po údenom je politická karma vo veľkom štýle.

Chlieb sa lámal na jeseň 2020, kedy sme spoločne mohli zastaviť túto vládu a aj americkú agentku v slovenskom Prezidentskom paláci. Mohli… Keby… Fico a celá parlamentná opozícia + odbory vyhlásili občiansky odpor, v súlade s Ústavou SR, a vyzvali k nemu svojich voličov a stúpencov, tak ako to mojimi ústami urobilo Slovenské Hnutie Obrody TU.

Neurobili to, čušali ako voš pod chrastou a dnes na ich politickú kolaboráciu s vládnymi zločincami dopláca celé Slovensko. Je hanebné, že vedenie Smeru sa dnes snaží zneužiť svoje pochybenia a kolaboráciu s vládnou mocou na to, aby sa stavilo do pozície martýrov a bojovníkov za Slobodu. No, fuj…

Preto na prvú otázku odpovedám: V žiadnom prípade!

Odpoveď na druhú otázku

Musel by som sa zraziť so stádom koňov, aby som išiel robiť komparz na akciu, ktorej cieľom nie je nič iné, ako iba vytĺkanie politického kapitálu. To nie je boj za demokraciu, slobodu slova, právny štát a slobodné Slovensko.

Tento boj sa nebude odohrávať pod vlajkami Smeru, ale tento boj sa už odohráva pod vlajkami bieleho dvojkríža, vlajkami Slovenského Hnutia Obrody.

Lebo iba slepý nevidí, hluchý nepočuje a mentálne jednoduchý človek nevníma, že Slovenské Hnutie Obrody už vyše dvoch rokov nielen svojim vyhláseniami a prácou v IT svete, ale aj aktivitami pouličnými TU ide po súčasných vládnych zločincoch a americkej agentke ako po údenom. A v tejto práci budeme pokračovať.

Konečný cieľ: Vyčistenie Slovenska od vojnových štváčov, bláznov, kolaborantov a vlastizradcov!

Autor stanoviska Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: VIDEO. Róbert Švec v Rožňave aj o solidarite: Je toto normálne? Slovákom omrvinky a utečencom…

————————–

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Mikinu víťazov si môžete objednať TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná najmä pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds