SHO: Róbert Švec reaguje na sabotážne akcie vládnych zločincov v oblasti potravinovej bezpečnosti

To naozaj slovenská vláda, teda buďme presní, súčasní vládni zločinci nevedia vyčleniť 50 až 60 miliónov eur, aby pomohli našim potravinárom a poľnohospodárom v boji s rastúcimi cenami všetkého!?

Toto už nie je normálne! Vládni zločinci rozkrádajú verejné financie, ako straky, stámilióny míňajú na sprostosti, ale pre tých, ktorí nám zabezpečujú základné potraviny peniaze nie sú.

To je sabotáž!

Médiá informujú: Blíži sa tretia vlna zdražovania potravín, hore pôjdu o 5 až 10 percent. Pred necelými dvoma týždňami sa stretol v Nitre premiér Eduard Heger s ministrom pôdohospodárstva Samuelom Vlčanom, aby na pôde jednej z najväčších slovenských pekární upokojil čoraz nervóznejších pekárov, ako aj ostatných producentov potravín. Tým zjavne už nestačia sľuby, že vláda berie explozívnu situáciu v raste cien obilnín, olejnín, ale aj mlieka či mäsa na vedomie a zareaguje na ňu. Dožadujú sa konkrétnych opatrení, a to minimálne za 50 miliónov eur a ešte lepšie aspoň za 60 miliónov eur.

A ďalej: Vládni činitelia (čítaj s porozumením, vládni zločinci) upokojujú, že Slovensko krízu, v akej ešte nebolo, prežije, pretože sa môže oprieť aj o potravinovo silnú Európsku úniu. Na pultoch je naozaj všetkých potravín nadostač, ale sú čoraz viac z dovozu. Len v januári tohto roku sa ich doviezlo za 452 miliónov eur, teda o 24 percent viac ako pred rokom!

Dámy a páni, konštatujem: Jednou z priorít Slovenského Hnutia Obrody je potravinová sebestačnosť štátu slovenského. Keď sme vedeli byť sebestační pred rokom 1989, dokážeme to aj teraz!

Už počas fiktívnej pandémie c-19 sa ukázalo, že to, čo dlhodobo komunikujeme je pre ľudí slovenských životne dôležité. A dnes sa to opäť potvrdzuje!

Áno, Slovensko musí byť a aj bude potravinovo sebestačné!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO + VIDEO. Rožňava: Je toto normálne? Slovákom omrvinky a utečencom… To musí skončiť!

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds