Noviny Právo Národa: Úradnícka vláda Čaputovej aj vďaka Ficovi a smerákom

Dámy a páni. Smeráci na čele s Ficom opäť zaplavujú mediálny priestor vizuálnym smogom v podobe tvrdení, že nová úradnícka vláda na čele s Čaputovou, pretože nový predseda vlády bude iba bábkou v jej rukách, bude SOROSOVOU vládou.

To všetci vieme, aj bez vizuálneho smogu smerákov, mimochodom, SHO dlhodobo upozorňovalo, že hrozí, že po vláde zločincov okolo Hegera, Matoviča, Kollára, Naďa… príde ešte väčšia hodnotová žumpa. A presne to sa deje.

ALE… Prstom ukážme na tých, vďaka ktorým bude mať Slovensko novú vládu poskokov Sorosa.

Takúto vládu budeme mať aj vďaka Smeru, vďaka Ficovi, Kaliňákovi, Blahovi, Blanárovi… , ktorí v našom štáte 12 rokov vládli, dokonca jedno volebné obdobie vlády smeráci sami. A čo urobili so sorosovskými mimovládkami? NIČ a ešte k tomu ich aj štedro financovali zo slovenského štátneho rozpočtu. HANBA!

Takže konštatujem, že súčasné mediálne výstupy smerákov sú prerážaním, už aj tak prerazeného dna pokrytectva a populizmu z tvorivej dielne strany Smer – SDD. Je to žumpa farizejstva a nebezpečných neslovenských elementov v službách Sorosa a jemu podobných. Pretože počas vlády smerákov to Fico, Blaha, Kaliňák, Blanár a ďalší dokázali svojimi skutkami.

Jednoducho: Zlodej kričí chyťte zlodeja.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký: Z capa nikdy záhradník nebol, ani nebude. Ani z Čaputovej prezidentka Slovákov

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds